| Művész: | ROTHER, Richard |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | Ex libris Dagmar Nováček |
| Technika: | X1 |
| Év: | 1961 |
| Magasság: | 82 mm |
| Szélesség: | 44 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 2155 és 2881 |
| Leltári szám: | 2155 |
| ID (link): | 76234 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ROTHER, Richard |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | Ex libris Dagmar Nováček |
| Technika: | X1 |
| Év: | 1961 |
| Magasság: | 82 mm |
| Szélesség: | 44 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 2155 és 2881 |
| Leltári szám: | 2155 |
| ID (link): | 76234 |
| Gyűjtő: | PL |