| Művész: | ROTHER, Richard |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | Ex libris Dagmar Nováček |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 81 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 67743 |
| ID (link): | 76233 |
| Gyűjtő: | PT |
| Művész: | ROTHER, Richard |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | Ex libris Dagmar Nováček |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 81 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 67743 |
| ID (link): | 76233 |
| Gyűjtő: | PT |