| Művész: | HUFFERT, Hermann |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | P.F.1976 Dagmar Nováček |
| Technika: | X2+X3 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 62 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Szín: | 4színes |
| Megjegyzés: | [Dagmar Nováček] |
| Leltári szám: | 47564 |
| ID (link): | 34259 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HUFFERT, Hermann |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | P.F.1976 Dagmar Nováček |
| Technika: | X2+X3 |
| Év: | 1975 |
| Magasság: | 62 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Szín: | 4színes |
| Megjegyzés: | [Dagmar Nováček] |
| Leltári szám: | 47564 |
| ID (link): | 34259 |
| Gyűjtő: | PL |