| Művész: | BOUDA, Jiří |
| Ország: | CZE |
| Név vagy felirat: | PF 1978 Dagmar Nováček |
| Technika: | L |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 116 mm |
| Szélesség: | 68 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 4644 |
| ID (link): | 28442 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | BOUDA, Jiří |
| Ország: | CZE |
| Név vagy felirat: | PF 1978 Dagmar Nováček |
| Technika: | L |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 116 mm |
| Szélesség: | 68 mm |
| Szín: | 4színes |
| Leltári szám: | 4644 |
| ID (link): | 28442 |
| Gyűjtő: | PL |