| Művész: | DRAHOS István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex eroticis Szigeti István |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 692 |
| Év: | 1967 |
| Magasság: | 56 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 41729 |
| ID (link): | 9590 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | DRAHOS István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex eroticis Szigeti István |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 692 |
| Év: | 1967 |
| Magasság: | 56 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 41729 |
| ID (link): | 9590 |
| Gyűjtő: | PL |