| Művész: | DRAHOS István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Dr. Kertész Dénes |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 464 |
| Év: | 1962 |
| Magasság: | 84 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 41836 |
| Leltári szám: | 3549 |
| ID (link): | 9529 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | DRAHOS István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Dr. Kertész Dénes |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 464 |
| Év: | 1962 |
| Magasság: | 84 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 41836 |
| Leltári szám: | 3549 |
| ID (link): | 9529 |
| Gyűjtő: | PL |