| Művész: | DRAHOS István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Gombos László |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 557 |
| Év: | 1964 |
| Magasság: | 68 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 3315 |
| ID (link): | 9511 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | DRAHOS István |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Gombos László |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 557 |
| Év: | 1964 |
| Magasság: | 68 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 3315 |
| ID (link): | 9511 |
| Gyűjtő: | PL |