| Művész: | KORDA Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Pallay L. |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 83 |
| Év: | 1970 |
| Magasság: | 92 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7090 |
| ID (link): | 9198 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KORDA Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Pallay L. |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 83 |
| Év: | 1970 |
| Magasság: | 92 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7090 |
| ID (link): | 9198 |
| Gyűjtő: | PL |