| Művész: | BODOSI Dániel |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Demeter Jenő |
| Technika: | X1 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 13433 |
| ID (link): | 9008 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | BODOSI Dániel |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Demeter Jenő |
| Technika: | X1 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 13433 |
| ID (link): | 9008 |
| Gyűjtő: | PL |