| Művész: | BÍRÓ Ilona |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Boldog karácsonyt |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1990 |
| Magasság: | 123 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 8983 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | BÍRÓ Ilona |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Boldog karácsonyt |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1990 |
| Magasság: | 123 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 8983 |
| Gyűjtő: | PL |