| Művész: | BÁNSÁGI András |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Exlibris Kundermann Jenő |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1986 |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Szölészet |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 8878 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | BÁNSÁGI András |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Exlibris Kundermann Jenő |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1986 |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Szölészet |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 8878 |
| Gyűjtő: | PL |