| Művész: | BAKACSI Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kundermann Jenő |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 97 |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 128 mm |
| Szélesség: | 82 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 8594 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | BAKACSI Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kundermann Jenő |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 97 |
| Év: | 1987 |
| Magasság: | 128 mm |
| Szélesség: | 82 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | n |
| ID (link): | 8594 |
| Gyűjtő: | PL |