| Művész: | WEBER-SCHELD, Adolf |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | ex-libris Dr. W. Tropp |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 98 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Willy Tropp] |
| Leltári szám: | 33722 |
| ID (link): | 81199 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | WEBER-SCHELD, Adolf |
| Ország: | DEU |
| Név vagy felirat: | ex-libris Dr. W. Tropp |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 98 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Willy Tropp] |
| Leltári szám: | 33722 |
| ID (link): | 81199 |
| Gyűjtő: | PL |