| Művész: | SEJPKA, Josef |
| Ország: | CZE |
| Név vagy felirat: | ex libris Červený |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1914 |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | [Jaroslav Červený], duplum, lásd még 71671 |
| Leltári szám: | 35451 |
| ID (link): | 81021 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SEJPKA, Josef |
| Ország: | CZE |
| Név vagy felirat: | ex libris Červený |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1914 |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 62 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | [Jaroslav Červený], duplum, lásd még 71671 |
| Leltári szám: | 35451 |
| ID (link): | 81021 |
| Gyűjtő: | PL |