| Művész: | VEÉR-WENCZEL Márton |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris R. K. |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1930 |
| Magasság: | 91 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 71336 |
| ID (link): | 80818 |
| Gyűjtő: | PT |
| Művész: | VEÉR-WENCZEL Márton |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris R. K. |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1930 |
| Magasság: | 91 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 71336 |
| ID (link): | 80818 |
| Gyűjtő: | PT |