| Művész: | VADÁSZ Endre |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | dr. Arady Kálmán könyve |
| Technika: | C3 |
| Opusz szám: | op. 81 |
| Év: | 1935 |
| Magasság: | 81 mm |
| Szélesség: | 81 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 71057 |
| ID (link): | 80549 |
| Gyűjtő: | PT |
| Művész: | VADÁSZ Endre |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | dr. Arady Kálmán könyve |
| Technika: | C3 |
| Opusz szám: | op. 81 |
| Év: | 1935 |
| Magasság: | 81 mm |
| Szélesség: | 81 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 71057 |
| ID (link): | 80549 |
| Gyűjtő: | PT |