| Művész: | ANDRUSKÓ Szilveszter |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | Poór Zoltán ex libris |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1970 |
| Magasság: | 49 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4102 |
| ID (link): | 80313 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ANDRUSKÓ Szilveszter |
| Ország: | HUN (SRB) |
| Név vagy felirat: | Poór Zoltán ex libris |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1970 |
| Magasság: | 49 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4102 |
| ID (link): | 80313 |
| Gyűjtő: | PL |