| Művész: | KÓSA Bálint |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Demeter Jenő |
| Technika: | X6 |
| Opusz szám: | op. 59 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4788 |
| ID (link): | 7831 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÓSA Bálint |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Demeter Jenő |
| Technika: | X6 |
| Opusz szám: | op. 59 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 4788 |
| ID (link): | 7831 |
| Gyűjtő: | PL |