| Művész: | KÓSA Bálint |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Demeter Jenő |
| Technika: | X2 |
| Év: | -1980 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | 1980 előtti |
| Leltári szám: | 40460 |
| ID (link): | 7830 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KÓSA Bálint |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Demeter Jenő |
| Technika: | X2 |
| Év: | -1980 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | 1980 előtti |
| Leltári szám: | 40460 |
| ID (link): | 7830 |
| Gyűjtő: | PL |