| Művész: | KOPASZ Márta |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Szepesváry Rácz Mária |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40487 |
| ID (link): | 7761 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KOPASZ Márta |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Szepesváry Rácz Mária |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 40487 |
| ID (link): | 7761 |
| Gyűjtő: | PL |