| Művész: | KOPASZ Márta |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Megyei Könyvtár Eger ex libris |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 97 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9651 |
| ID (link): | 7732 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KOPASZ Márta |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Megyei Könyvtár Eger ex libris |
| Technika: | X3 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 97 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 9651 |
| ID (link): | 7732 |
| Gyűjtő: | PL |