| Művész: | SZENTESI Flórián |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Abbázia Szentesi Flórián |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1937 |
| Magasság: | 41 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 68615 |
| ID (link): | 77233 |
| Gyűjtő: | PT |
| Művész: | SZENTESI Flórián |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris Abbázia Szentesi Flórián |
| Technika: | P1 |
| Év: | 1937 |
| Magasság: | 41 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 68615 |
| ID (link): | 77233 |
| Gyűjtő: | PT |