| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | SB ex libris Szász Mara |
| Technika: | X1 |
| Opusz szám: | op. 435 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 72 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | lásd még 56307 |
| Leltári szám: | 9467 |
| ID (link): | 7623 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | SB ex libris Szász Mara |
| Technika: | X1 |
| Opusz szám: | op. 435 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 72 mm |
| Szélesség: | 59 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | lásd még 56307 |
| Leltári szám: | 9467 |
| ID (link): | 7623 |
| Gyűjtő: | PL |