| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Natasa Szopovoj |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 270 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 65 mm |
| Szélesség: | 97 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 37887-07 |
| Leltári szám: | 7007 |
| ID (link): | 7519 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Natasa Szopovoj |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 270 |
| Év: | 1972 |
| Magasság: | 65 mm |
| Szélesség: | 97 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 37887-07 |
| Leltári szám: | 7007 |
| ID (link): | 7519 |
| Gyűjtő: | PL |