| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Minden gyűjtőnek BUÉK a KBK vezetősége ’70 |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 196 |
| Év: | 1969 |
| Magasság: | 103 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7022 |
| ID (link): | 7504 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Minden gyűjtőnek BUÉK a KBK vezetősége ’70 |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 196 |
| Év: | 1969 |
| Magasság: | 103 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 7022 |
| ID (link): | 7504 |
| Gyűjtő: | PL |