| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Maróti Andorné könyve |
| Technika: | X3/2 |
| Opusz szám: | op. 274 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 135 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | lásd még 37887-08 |
| Leltári szám: | 41880 |
| ID (link): | 7492 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Maróti Andorné könyve |
| Technika: | X3/2 |
| Opusz szám: | op. 274 |
| Év: | 1973 |
| Magasság: | 135 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | 2színes |
| Megjegyzés: | lásd még 37887-08 |
| Leltári szám: | 41880 |
| ID (link): | 7492 |
| Gyűjtő: | PL |