| Művész: | NAGY Dezső |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Nagy Dezső |
| Technika: | |
| Év: | 1935 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 1762 |
| ID (link): | 74455 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | NAGY Dezső |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Nagy Dezső |
| Technika: | |
| Év: | 1935 |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 1762 |
| ID (link): | 74455 |
| Gyűjtő: | PL |