| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Jaczkó László könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 90 |
| Év: | 1961 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 92 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 41925 |
| ID (link): | 7416 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Jaczkó László könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 90 |
| Év: | 1961 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 92 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 41925 |
| ID (link): | 7416 |
| Gyűjtő: | PL |