| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Jackó László könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 53 |
| Év: | 1960 |
| Magasság: | 54 mm |
| Szélesség: | 112 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | helyesen Jaczkó László |
| Leltári szám: | 41971 |
| ID (link): | 7415 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Jackó László könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 53 |
| Év: | 1960 |
| Magasság: | 54 mm |
| Szélesség: | 112 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | helyesen Jaczkó László |
| Leltári szám: | 41971 |
| ID (link): | 7415 |
| Gyűjtő: | PL |