| Művész: | MENYHÁRT József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Réthy Emese könyve |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 233 |
| Év: | -1942 |
| Magasság: | 148 mm |
| Szélesség: | 98 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 54875 |
| ID (link): | 73863 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | MENYHÁRT József |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Réthy Emese könyve |
| Technika: | X2 |
| Opusz szám: | op. 233 |
| Év: | -1942 |
| Magasság: | 148 mm |
| Szélesség: | 98 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 54875 |
| ID (link): | 73863 |
| Gyűjtő: | PL |