| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Kelemen Béla |
| Technika: | X1 |
| Opusz szám: | op. 419 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 62 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 11808 |
| ID (link): | 7322 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Kelemen Béla |
| Technika: | X1 |
| Opusz szám: | op. 419 |
| Év: | 1977 |
| Magasság: | 62 mm |
| Szélesség: | 78 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 11808 |
| ID (link): | 7322 |
| Gyűjtő: | PL |