| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Cica könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 39 |
| Év: | 1959 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | Jaczkó Lászlóné |
| Leltári szám: | 41697 |
| ID (link): | 7302 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Cica könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 39 |
| Év: | 1959 |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Szín: | 1színes |
| Megjegyzés: | Jaczkó Lászlóné |
| Leltári szám: | 41697 |
| ID (link): | 7302 |
| Gyűjtő: | PL |