| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Barta Ildikó könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 44 |
| Év: | 1960 |
| Magasság: | 79 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 41889 |
| ID (link): | 7251 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Barta Ildikó könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 44 |
| Év: | 1960 |
| Magasság: | 79 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 41889 |
| ID (link): | 7251 |
| Gyűjtő: | PL |