| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris B.D. Judit |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 280 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 94 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [B. Dániel Judit] |
| Leltári szám: | 35705 |
| ID (link): | 7235 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | exlibris B.D. Judit |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 280 |
| Év: | 1974 |
| Magasság: | 94 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [B. Dániel Judit] |
| Leltári szám: | 35705 |
| ID (link): | 7235 |
| Gyűjtő: | PL |