| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Arató Tóni könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 645 |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 42045 |
| Leltári szám: | 6248 |
| ID (link): | 7230 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Arató Tóni könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 645 |
| Év: | 1982 |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 53 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 42045 |
| Leltári szám: | 6248 |
| ID (link): | 7230 |
| Gyűjtő: | PL |