| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Aratóni könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 679 |
| Év: | 1983 |
| Magasság: | 45 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 16805 |
| ID (link): | 7225 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | Aratóni könyve |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 679 |
| Év: | 1983 |
| Magasság: | 45 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Szín: | 1színes |
| Leltári szám: | 16805 |
| ID (link): | 7225 |
| Gyűjtő: | PL |