| Művész: | KOZMA Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [vándor bottal, hátán könyvekkel] |
| Technika: | P1 |
| Év: | -1948 |
| Magasság: | 24 mm |
| Szélesség: | 15 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Kner nyomda emblémája] |
| Leltári szám: | 8848 |
| ID (link): | 72178 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | KOZMA Lajos |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [vándor bottal, hátán könyvekkel] |
| Technika: | P1 |
| Év: | -1948 |
| Magasság: | 24 mm |
| Szélesség: | 15 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Kner nyomda emblémája] |
| Leltári szám: | 8848 |
| ID (link): | 72178 |
| Gyűjtő: | PL |