| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | A KBK húsz éves |
| Technika: | X3/2 |
| Opusz szám: | op. 484 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 41942 |
| ID (link): | 7214 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | STETTNER Béla |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | A KBK húsz éves |
| Technika: | X3/2 |
| Opusz szám: | op. 484 |
| Év: | 1979 |
| Magasság: | 105 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Szín: | 2színes |
| Leltári szám: | 41942 |
| ID (link): | 7214 |
| Gyűjtő: | PL |