| Művész: | HARMOS Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [újságot olvasó nő] |
| Technika: | X3 |
| Év: | -1955 |
| Magasság: | 153 mm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 51332 és 51333 |
| Leltári szám: | 54686 |
| ID (link): | 71831 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | HARMOS Károly |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | [újságot olvasó nő] |
| Technika: | X3 |
| Év: | -1955 |
| Magasság: | 153 mm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | lásd még 51332 és 51333 |
| Leltári szám: | 54686 |
| ID (link): | 71831 |
| Gyűjtő: | PL |