| Művész: | HERRY, André |
| Ország: | FRA |
| Név vagy felirat: | Rethy .bolya ex-libris [Réthy Ibolya] |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1938 |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 63346 |
| ID (link): | 71757 |
| Gyűjtő: | PT |
| Művész: | HERRY, André |
| Ország: | FRA |
| Név vagy felirat: | Rethy .bolya ex-libris [Réthy Ibolya] |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1938 |
| Magasság: | 95 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 63346 |
| ID (link): | 71757 |
| Gyűjtő: | PT |