| Művész: | SÓS Zsigmond |
| Ország: | HUN (DEU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Ute Wauer |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | ...M-Cafe Tine Husum |
| Leltári szám: | 25130 |
| ID (link): | 7169 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SÓS Zsigmond |
| Ország: | HUN (DEU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Ute Wauer |
| Technika: | X2 |
| Év: | |
| Magasság: | 80 mm |
| Szélesség: | 63 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | ...M-Cafe Tine Husum |
| Leltári szám: | 25130 |
| ID (link): | 7169 |
| Gyűjtő: | PL |