| Művész: | SÓS Zsigmond |
| Ország: | HUN (DEU) |
| Név vagy felirat: | exlibris Sós Zsigmond. |
| Technika: | P1 |
| Év: | |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 42768 és 42770 tripla |
| Leltári szám: | 42769 |
| ID (link): | 7124 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SÓS Zsigmond |
| Ország: | HUN (DEU) |
| Név vagy felirat: | exlibris Sós Zsigmond. |
| Technika: | P1 |
| Év: | |
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 42768 és 42770 tripla |
| Leltári szám: | 42769 |
| ID (link): | 7124 |
| Gyűjtő: | PL |