| Művész: | NILSSON, Anna |
| Ország: | SWE |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Elof Hammer. |
| Technika: | P1 |
| Év: | -1942 |
| Magasság: | 79 mm |
| Szélesség: | 56 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Kunskap är makt |
| Leltári szám: | 62714 |
| ID (link): | 71095 |
| Gyűjtő: | PT |
| Művész: | NILSSON, Anna |
| Ország: | SWE |
| Név vagy felirat: | Ex Libris Elof Hammer. |
| Technika: | P1 |
| Év: | -1942 |
| Magasság: | 79 mm |
| Szélesség: | 56 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | Kunskap är makt |
| Leltári szám: | 62714 |
| ID (link): | 71095 |
| Gyűjtő: | PT |