| Művész: | SÓS Zsigmond |
| Ország: | HUN (DEU) |
| Név vagy felirat: | Pax vobis cum |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 116 mm |
| Szélesség: | 83 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 4oldalas lap |
| Leltári szám: | 35761 |
| ID (link): | 7068 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | SÓS Zsigmond |
| Ország: | HUN (DEU) |
| Név vagy felirat: | Pax vobis cum |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 116 mm |
| Szélesség: | 83 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | 4oldalas lap |
| Leltári szám: | 35761 |
| ID (link): | 7068 |
| Gyűjtő: | PL |