| Művész: | VADÁSZ Endre |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kucses Évike |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | – |
| Év: | 1933 |
| Magasság: | 45 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 71196 |
| Leltári szám: | 40404 |
| ID (link): | 67498 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | VADÁSZ Endre |
| Ország: | HUN |
| Név vagy felirat: | ex libris Kucses Évike |
| Technika: | P1 |
| Opusz szám: | – |
| Év: | 1933 |
| Magasság: | 45 mm |
| Szélesség: | 45 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | duplum, lásd még 71196 |
| Leltári szám: | 40404 |
| ID (link): | 67498 |
| Gyűjtő: | PL |