| Művész: | ЖЕРИБОР, Василий Иванович |
| Ország: | UKR |
| Név vagy felirat: | Istvan Nagy exlibris |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 71 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Nagy István] |
| Leltári szám: | 54265 |
| ID (link): | 67197 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ЖЕРИБОР, Василий Иванович |
| Ország: | UKR |
| Név vagy felirat: | Istvan Nagy exlibris |
| Technika: | X3 |
| Év: | |
| Magasság: | 71 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | [Nagy István] |
| Leltári szám: | 54265 |
| ID (link): | 67197 |
| Gyűjtő: | PL |