| Művész: | ZIEROLD, Erhard |
| Ország: | DEU (DDR) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Kelemen Béla |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 182 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 11814 |
| ID (link): | 67006 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ZIEROLD, Erhard |
| Ország: | DEU (DDR) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Kelemen Béla |
| Technika: | X3 |
| Opusz szám: | op. 182 |
| Év: | 1978 |
| Magasság: | 85 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 11814 |
| ID (link): | 67006 |
| Gyűjtő: | PL |