| Művész: | IMETS László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Krier Rudolf |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1992 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 128 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 41867 |
| ID (link): | 6676 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | IMETS László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris Dr. Krier Rudolf |
| Technika: | X2 |
| Év: | 1992 |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 128 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 41867 |
| ID (link): | 6676 |
| Gyűjtő: | PL |