| Művész: | IMETS László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris dr. Krier Rudolf |
| Technika: | X1 |
| Év: | |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 110 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | kérdőjelesen 1982 |
| Leltári szám: | 41863 |
| ID (link): | 6673 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | IMETS László |
| Ország: | HUN (ROU) |
| Név vagy felirat: | ex libris dr. Krier Rudolf |
| Technika: | X1 |
| Év: | |
| Magasság: | 77 mm |
| Szélesség: | 110 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Megjegyzés: | kérdőjelesen 1982 |
| Leltári szám: | 41863 |
| ID (link): | 6673 |
| Gyűjtő: | PL |