| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | ... el |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 38 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 51710 |
| ID (link): | 66151 |
| Gyűjtő: | PL |
| Művész: | ismeretlen, xy |
| Ország: | BGR |
| Név vagy felirat: | ... el |
| Technika: | |
| Év: | |
| Magasság: | 38 mm |
| Szélesség: | 34 mm |
| Szín: | fekete-fehér |
| Leltári szám: | 51710 |
| ID (link): | 66151 |
| Gyűjtő: | PL |